Ev / Perde ve Stor Perde Yıkama

Perde ve Stor Perde Yıkama

Perde ve Stor Perde Yıkama

stor-perde-yikama

perde-yikama

Değerli müşterilerimiz perde yıkama, altyapı ve teçhizat bakımından halı yıkama ya da koltuk temizleme  işinden tamamen farklı bir iştir. Bu sebeple Perde yıkama, alt yapısını ve teçhizatını bu iş üzerine kurmuş, personel yapısını Perde yıkama konusunda uzman kişilerden oluşturmuş firmalar tarafından yapılmalıdır.

Yurtdışından ithal ettiğimiz son sistem teknoloji ile tasarlanmış endüstriyel makinalarımızla perdelerinizi ilk günkü temizliğyle teslim ediyoruz. Anti bakteriyel temizleme özelliğine sahip ultrasonic makinalarımız stor, zebra ve her çeşit perdenizdeki bakteri ve virüsleri 100 % etkisiz hale getirir.Aynı zamanda tozlanmasını ve kirlemesini geciktirir. Elle yapılan temizlemeye göre 16 kat etkilidir.

Ultrasonik makina sistemleri bir nevi katmanlı arıtma tesisi mantığıyla çalışır 3 bölümlü ve daha fazla bölümlerden oluşan bu makinalar her bölmede ayrı işlem uygulayacak ve ayrı kimyasal verecek şekilde tasarlanmışlardır. Cleanic perde yıkama sistemleri de ön yıkama ve ikinci üçüncü aşama olmak üzere 3 kademeli makinalarda yapılır.İlk katman titreşimle ön yıkama yapar. Beraberinde 2. ve3. yıkama ile maksİmum gaz kabarcık oranı yakalanır ve yıkama biter.

Zebra ve stor perde modelleri ultrasonik makina sistemleriyle yıkanmalıdır… Bu makina modelleri ultrasonik denilen ses dalgalarıyla kabarcık oluşturan bir nevi titreşim mantığıyla stor perde üzerinde elle müdahalae edilemeyen bölgelere titreşimle bir nevi fırça etkisi oluşturarak yıkama yapan makina sistemidir. Bu makina ve sistem sayesinde stor perde modeli ne olursa olsun aparat ve teknik mekanizma ne kadar karışık olursa olsun tüm ince ayrıntılara titreşim ulaşabildiği için yıkama hatasız ve net sonuç vermektedir

Watch Dragon ball super