Ev / Hakkımızda

Hakkımızda

Halı yıkama sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam eden Kardeşler Halı Yıkama sektöre girdiği günden beri kalitesini ve öz güvenini arttırarak hizmet vermeye devam etmektedir. Kayseride hizmet veren en Modern halı yıkama fabrikası olması münasebetiyle de ayrı bir önem kazanmıştır.

Halı yıkama sektöründe yüzlerce firma arasından sıyrılıp kendine yakışan bir kariyerle en güvenilir halı yıkama firmalarının zirvesinde yar alan firmamız, kaldırm altı çalışan halı yıkama fabrikalarının aksine sürekli kendini yenileyebilen ve teknolojiyi adım adım takip edebilen bir sisteme sahiptir. Son teknoloji harikası tam otomatik makinalarla fabrikasyon sisteme geçen halı yıkama firmamız halılarınızı tek tek özenle yıkamakta, özel dizayn edilmiş halı kurutma odalarında kurutarak evlerinize ücretsiz servislerimizle ulaştırmaktadır. Sadece yaz aylarında siz değerli ev hanımlarımızın yardımcısı değil yılın her günü 4 mevsim yaz kış yardımcınız olmaya devam etmektedir.

Evlerde kendi çabalarınızla yıkamaya çalıştığınız halılarınızı yeterince kirden ve bakteriden arandıramadığınız gibi yıkama esnasında halılarınızı da kullandığınız yanlış deterjanlar sayesinde kullanılamaz hale getirebilirsiniz. Bu nedenle halılarınızı emin ve güvenilir ellere teslim edebilirsiniz. İlk günkü gibi pırıl pırıl ve tertemiz olarak evinize teslim ederiz. Bizim için müşteri memnniyeti herşeyin üstündedir. Hijyene ve sağlığa son derece önem veren Kardeşler Halı Yıkama yıkadığı halılarda insan sağlığına zararlı hiç bir maddeyi kesinlikle kullanmamaktadır. Herşeyden önce insan sağlığı odaklı çalışan fabrikamız her evde veya iş yerinde hassas olan insanlarımızı gözönünde bulundurarak onların etiklenebileceği hiç bir deterjan ve parfümü kesinlikle kullanmaz.

8 MADDEDE Kardeşler Halı Yıkama

1- Dürüstlük: Firmamız her ne olursa olsun müşteriye karşı açık, samimi ve dürüsttür.
2- Söz Verme: Bizim için her zaman verdiği sözün arkasında durmak esastır, iş alma amaçlı boş vaatler sunulmaz.
3- Memnuniyet: Firmamız kurulduğundan bu yana arkasında mutsuz tek bir müşteri bırakmamak gayesiyle olası bütün gücüyle çalışmaktadır.
4- Garanti: Çöpleri halının altına tıkmak şeklinde tarif edebileceğimiz göstermelik işler yapmaz, olası zarar durumunda hata telafi edilir.
5- Kalite: Firmamız kaliteden ödün vererek ucuz hizmet sunmanın her iki tarafa da zarar vereceği bilinciyle hareket etmektedir.
6- Zaman: Bizim için zamana tam riayet esastır. Zamanında başlanmayan her işte kendimizi suçlu addediyoruz.
7- Teknoloji: Kardeşler Halı Yıkama firması olarak teknoloji alanında temizlik sektörü gelişmelerini yakından takip ediyoruz.
8- Personel hakları: Mutlu personel, mutluluğunu işine yansıtır. Rekabet edebilmek adına işçiye ölü fiyat vermeyi doğru bulmuyoruz.

Watch Dragon ball super